12 Mayıs 2016 Perşembe

ON THESE DAYS MY COLOR IS PINK RUBY - BUGÜNLERDE RENGİM PEMBE #rubyring #naturalrubyring #solitairering #silver #handmade #designerjewelry #serpilguneysu

DOĞAL YAKUT TAŞLI YÜZÜK / NATURAL RUBY RING
https://www.etsy.com/listing/279967250/pink-ruby-ring-natural-ruby-solitaire?ref=shop_home_active_1


At different times of the year I like different colors of clothings, jewelry etc. On these days my color is pink!
Yılın farklı zamanlarında nedense farklı renkler giymeyi, kullanmayı seviyorum. Bu sıralar pembenin bu tonuna vurgunum. Bu yüzüğü doğal yakutla yaptım ve çok hoşuma gitti. #rubyring #naturalrubyring #silver #solitairering #handmade #designerjewelry #serpilguneysu

 I have made this ring's shank etc. totally by hand from sterling silver sheets and wires.Photo show half way. Yüzüğü küçük tezgahımda gümüş plaka ve tellerden tamamen kendim yaptım. Taşın kenarlarda 3 er adet minik top var. Fotoğraf bazanın yarı tatmlanmış şeklini gösteriyor.
 It was also a gift for my Mom for mothers day! My Mom has choosen this pink natural ruby. But then I realized that it looks gorgeous and fits vey well with handmade silver. Aslında bu taşı annem seçti ama sonra bende çok sevdiğimi vegümüşlede çok yakıştığını farkettim.
I want to make more ring with this stlye and with different natural gemstones. Bu tarz yüzükleri yeni yeni deniyorum ama devamını getirebilmeyi ümid ediyorum.

https://www.etsy.com/listing/279967250/pink-ruby-ring-natural-ruby-solitaire?ref=shop_home_active_1

3 yorum: